Kurs fotografii nieruchomości telefonem

Najlepszy aparat to ten, który masz przy sobie – na tej kanwie stworzyłem bardzo skuteczny system nauki fotografii nieruchomości przy pomocy telefonu. W kursie zabiorę Cię na trzy praktyczne sesje zdjęciowe, pokażę Ci widok z pierwszej osoby, na Androdzie i Iphonie a następnie nauczę Cię obróbki. Czy może być lepiej? TAK!

Poznaj szczegóły kursu fotografii nieruchomości

W kursie przeprowadzimy sesje zdjęciowe trzech nieruchomości:

01

Trzy pokojowe mieszkanie, salon z aneksem kuchennym, łazienka

Na wstępie porozmawiamy o sprzęcie, którego będę używał w trakcie sesji, pokażę Ci jak ustawić telefon do fotografowania, opowiem co jest niezbędne.

Dowiesz się jak przeprowadzić sesję małej łazienki - małe przestrzenie są wymagającą częścią sesji zdjęciowej nieruchomości. Pokażę Ci jak fotografować detale ze statywu, jak komponować kadr z użyciem siatki.

Opowiem Ci o najlepszych ujęciach w nieruchomości tego typu, gdzie mamy dwa małe pokoje, które są tylko częściowo wyposażone, na co zwrócić uwagę w takiej sytuacji.

02

Dwupokojowe mieszkanie, taras widokowy, balkon oraz zdjęcia na zewnątrz budynku.

Dowiesz się co jest ważne w trakcie fotografowania zewnętrznej części budynku. Nauczysz się wykorzystywać linie prowadzące do komponowania kadrów.

Pokażę Ci jak ważny jest plan fotografowania nieruchomości, oraz ustalenia poczynione jeszcze przed sesją zdjęciową.

Dowiesz się kiedy fotografować z włączonymi światłami i na co zwrócić uwagę.

03

Czteropokojowe mieszkanie, kuchnia, łazienka, WC, balkon.

Pokażę Ci jak fotografować puste pomieszczenie, na co zwrócić uwagę, jak komponować kadr aby był on atrakcyjny. Dowiesz się jak tworzyć kadry łączone, czyli takie, na których widać kilka pomieszczeń.

Pokażę Ci jak fotografować, kiedy musisz używać sztucznego oświetlenia, co jest ważne, aby osiągnąć najlepsze rezultaty.

Nauczę Cię zasad komponowania kadrów, wysokości, utrzymywania poziomów i pionów na zdjęciach.

Obróbka graficzna

Kurs fotografii nieruchomości to również obróbka. Twój wybór:

01

Photoshop Express - wariant darmowy

Pokażę Ci jak obrabiać zdjęcia prosto na Twoim telefonie. Będzie to najszybszy, darmowy i bardzo skuteczny sposób obrabiania zdjęć. Wymaga jedynie pobrania aplikacji na telefon i stworzenia darmowego konta.

kurs fotografii wnętrz telefonem
02

Photoshop oraz Lightroom - płatny

Nauczę Cię najbardziej zaawansowanych metod obróbki graficznej. Pokażę Ci mój sposób pracy, porządkowania zdjęć, korzystania z obu tych programów aby osiągnąć jak najlepsze rezultaty. Otrzymasz ode mnie pakiet akcji oraz preset do Lightrooma.

kurs fotografii wnętrz tel

Obejrzyj wideo i zobacz jak skonstruowany jest kurs fotografii nieruchomości!

Jest to niezwykle przemyślany system, który przeprowadzi Cię od osoby, które nie jest w stanie wykonać profesjonalnego, dobrego zdjęcia aż do kogoś, kto tworzy bardzo dobre zdjęcia telefonem a następnie jest w stanie wykonać obróbkę w programie graficznym.

 

-Widok z pierwszej osoby

-Instruktaż krok po kroku

-Dodatkowe materiały

Kurs fotografii nieruchomości to nie wszystko!

Oprócz kursu otrzymujesz możliwość dołączenia do mojej zamkniętej grupy na Facebooku, związanej z tym kursem i fotografią wnętrz. Możesz liczyć na wsparcie w każdej chwili. Zbudowaliśmy tam przyjazną atmosferę i każdy może liczyć na wsparcie i konstruktywne wskazówki, co mógłby zrobić lepiej, skuteczniej.. Po ukończeniu kursu otrzymasz również certyfikat ukończenia.

Najczęściej zadawane pytania:

Tak, można zakupić kurs na raty. Operatorem jest znana firma PayU, która oferuje raty 0%. Są to raty bez żadnych dodatkowych kosztów. Jest możliwość wyboru 5 lub 10 rat 0%.

Tak, po ukończeniu kursu wystawiam na życzenie certyfikat ukończenia.

Jest to roczny dostęp do platformy, ale istnieje możliwość płatnego przedłużenia na kolejny rok. 

Sprawdzi się każdy w miarę nowoczesny smartphone, najważniejsze aby miał możliwość uruchomienia trybu HDR oraz PRO w telefonie z Androidem. To są dość podstawowe funkcje, ale upewnij się że Twój telefon je obsługuje. W kursie wykonujemy trzy sesje praktyczne, z czego dwie zostały wykonane telefonem Realme 11 PRO a trzecia Iphone 12 PRO. Co do akcesoriów, wymagany jest statyw z głowicą umożliwiającą pracę z pionami oraz poziomami. Jeśli masz wątpliwości co do Twojego urządzenia, to skontaktuj się ze mną mailowo, chętnie pomogę.

Jeśli mój system, mój sposób przekazywania wiedzy nie będzie dla Ciebie odpowiedni, to możesz liczyć na zwrot środków w ciągu 14 dni. Oczywiście będę Ci ogromnie wdzięczny, za przesłanie informacji co było nie tak, pozwoli mi to pracować nad sobą, aby jak najwięcej osób mogło skorzystać z mojego produktu.

kurs fotografii nieruchomości telefonem

Zacznij robić profesjonalne zdjęcia już dziś.

Jak dla mnie super kurs ! Pan Michał bardzo dobrze tłumaczy , wyjaśnia wszelkie wątpliwości, odpisuje na każde pytania , jest bardzo pomocny. Myślę, że warto zapisać się na kurs. Ciekawie przekazywana wiedza.

Scroll to Top